Наказ
19.05.2011 № 396
Про підсумки проведення
66-ї
міської спартакіади школярів
в 2010-2011 навчальному році.
На виконання
Державної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2007-2011 роки,
затвердженої Постановою кабінету Міністрів України від 15.11.2006 року №1594,
наказу управління освіти від 12.10.2010 №711 «Про організацію і проведення
66-ї міської спартакіади школярів» в місті
було організовано і проведено протягом навчального року 9 змагань з 5
видів спорту.
В залік спартакіади ввійшли такі види змагань - футбол, баскетбол,
волейбол, теніс (настільний), шахи, змагання випробовувань фестивалю «Нащадки козацької слави», змагання
клубу «Шкіряний м’яч».
Змагання були проведені в три
етапи :
·
на
першому етапі – у внутрішньо шкільних
змаганнях змагалися школярі основної медичної групи;
·
на
другому етапі – змагались збірні команди шкіл;
·
на
третьому етапі – в обласних фінальних змаганнях
прийняли участь команди переможці міських змагань.
Змагання другого етапу проводились по навчальним зонам в
загальноосвітніх навчальних закладах: ЗОШ № 11,4,7,14,15,22,24, гімназії
№ 5,19. Команди переможці зональних змагань прийняли участь у Кубку міста з
видів спорту. Всього на 2 етапі
спартакіади прийняло участь більш 1000 учнів. Змагання 66-ї спартакіади
школярів показали, що більшість школярів та їх наставників старанно і з
відповідальністю готувались до стартів на всіх трьох етапах. Найбільш масовими
були змагання з волейболу, баскетболу, футболу, випробовуваннях змагань
«Нащадки козацької слави» та змаганнях
на призи клубу «Шкіряний м’яч». Високий рівень суддівства продемонстрували суддівські
бригади вчителів фізичної культури.
Вибороли призові місця
в зональних змаганнях колективи учнів ЗОШ
№1, гімназія №5, ЗОШ №11- I-ї навчальної зони; НВК №16, ЗОШ №14, гімназія №
19 – II-ї
навчальної зони; ЗОШ № 7, НВК №9, ЗОШ № 20 –III-ї навчальної
зони.
За результатами міських змагань другого етапу,
у змаганнях 3-го етапу найкращі спортсмени загальноосвітніх навчальних закладів
прийняли участь: із ЗОШ №1- два учасника, з гімназії №5 – 3 учасника, з
гімназії №19 – 2 учасника, з НВК №9 – 2 учасника – у змаганнях з волейболу які
проводились у м. Запоріжжі. У обласних змаганнях «Нащадки козацької слави» -
збірна команда НВК №16, у складі якої 14 учнів,
проводились в пгт Костянтинівка та вибороли II місце.
В 2010-2011 навчальному році навчальними
закладами значна увага приділялась поліпшенню фізкультурно – масової,
оздоровчої роботи серед учнівcької
молоді, зміцненню її здоров’я та набуття
нею навичок здорового способу життя. Згідно з регламентом Всеукраїнських
змагань з футболу на призи клубу „Шкіряний м’яч”, збірні команди навчальних закладів міста прийняли участь у міських змаганнях у 3-х вікових
категоріях. Місця розподілилися таким чином:
1 вікова категорія (учні 1998 року народження):
I місце
– НВК № 9
II місце
– НВК № 16
III місце – ЗОШ № 8
2 вікова категорія (учні 1999 року народження)
I місце
– НВК № 9
II місце
– НВК № 16
III місце – ЗОШ № 13
3 вікова категорія (учні 2000
року народження):
I місце –гімназія
№ 19
II місце
– ЗОШ № 4
III місце – НВК № 9
Команда переможець змагань учнів 1998 року
народження, збірна команда НВК №9, прийняла участь у обласних зональних змаганнях на призи клубу «Шкіряний
м’яч» у м. Приморську і виборола
почесне III місце.
На підставі вищезазначеного,
Н А К А З У Ю:
1. Результати 66- ї спартакіади – затвердити(додаток 1).
2. Нагородити грамотами управління освіти:
- за призові місця у змаганнях міського етапу 66-ї спартакіади
колективи загальноосвітніх навчальних
закладів згідно
таблиці;
- за
результативну підготовку учнів до змагань 2-го етапу міської
спартакіади
(перемога в більш ніж з одного виду), за
результативну участі в змаганнях обласного
рівня, та щорічне
бездоганне
суддівство при проведенні змагань з окремих видів
спорту (вчителів
фізичної культури згідно додатоку 2).
3. Директорам навчальних закладів: Вагісу
О.В.(ЗОШ №1), Коваленко А.М.(ЗОШ№4), Суптелі Т.О (гімназія № 5) Стрєлковій
І.А(ЗОШ №6), Процишиній Т.В.(ЗОШ №7), Чугай Л.В.(НВК №9), Вольнюк І.А.(гімназія
№10),Овсянниковій М.С.(ЗОШ №11), Дранько
Т.В.(ЗОШ №14), Дойнеко Н.С.(ЗОШ №15),
Ковпак С.В.(НВК №16), Кривицькій
І.В.(ЗОШ №22), Мельник
С.В.(гімназія №19), Глек О.М.(ЗОШ №20), Щербак
І.А.(ЗОШ№24):
- надати
додаткові дні відпочинку в
канікулярний час за роботу
в суддівських
бригадах при проведенні змагань з
окремих видів
шкільної спартакіади та
фестивалю вчителям за списком
(додаток 3).
4. Висловити подяку:
- адміністрації навчальних закладів за надання
допомоги в організації та проведенні змагань з окремих видів спорту : Коваленко
А.М.(директору ЗОШ №4), Суптелі Т.О.(директору гімназії №5), Процишиній Т.В.(директору ЗОШ №7),
Овсянниковій М.С.(директору ЗОШ №11), Дранько Т.В.(директору ЗОШ №14), Дойнеко Н.С.(директору ЗНЗ №15), Мельник С.В.(директору гімназії №19), Кривицькій І.В.(директору ЗОШ №22), Щербак І.А.(директору ЗОШ №24);
5. Адміністрації загальноосвітніх навчальних
закладів:
-
проаналізувати підсумки 66-ї спартакіади школярів в
колективах;
-
спланувати
роботу навчальних закладів в 2011-2012 н.р. щодо
ефективного
впровадження концепції формування, збереження,
зміцнення,
відновлення здоров’я
учнів, та активної участі
школярів
у спортивно-масовій та фізкультурно-оздоровчій
роботі
в закладі та на спортивних майданчиках міста;
- нагородити
грамотами навчального закладу вчителів фізичної
культури
за підготовку переможців зональних змагань
66-ї
спартакіади
школярів.
6. Контроль за виконанням наказу покласти на
заступника начальника управління освіти – Данілкіну Т.О.
Начальник управління
освіти М.М.Карандаш
Дюжаєва Т.К.
6-70-83
Додаток 3
до наказу управління освіти
від______ 2011 №_____
Список вчителів
навчальних закладів, які виконували обов’язки головних суддів
в проведенні змагань 66 – ї міської спартакіади школярів щодо
надання днів відпочинку в канікулярний час
1.
Дюжиков
Ю.О. – НВК №9 – 5 днів – головний суддя 66-ї спартакіади
2.
Володін
І.В. - ЗОШ №24 – 1 день - суддя
3.
Греджева
І.В. - ЗОШ №24 –1 день
4.
Кожинець
Т.Є – ЗОШ №20 – 1 день
5.
Букша О.О.
– ЗОШ № 7 – 2 дні
6.
Піморенко
І.В. – ЗОШ № 7 – 1 день
7.
Гулевський
В.Б. – ЗОШ № 6 – 1 день
8.
Пашко М.Г
- ЗОШ № 6 – 2 дні
9.
Сичова
Л.Б.– ЗОШ № 4 – 1 день
10.
Шестопалов
І.В. – ЗОШ № 1 – 1 день
11.
Сбитнєва
Н.М. – ЗОШ №15- 2 дні
12.
Загумений
Д.В.- ЗОШ №15- 2 дні
13.
Головатенко
Л.Г. – гімназія №10 – 2 дні
14.
Кириленко
Л.В. – НВК №16 – 2 дні
15.
Науменко
О.О. . – НВК №16 – 1 день
16.
Деменко
О.К. – ЗОШ №14 - 1 день
17.
Чалий
М.В. – гімназія №19 – 3 дні
18.
Голуб
О.В. – ЗОШ №22 - 2 дні
19.
Хоменок
В.О. – ЗОШ № 11 – 3 дні
20.
Філімонов
Т.Г. – гімназія №5 – 1 день
21.
Рижикова
Т.В. – гімназія № 5 - 1 день
Додаток 2
до наказу управління освіти
від______ 2011 №_____
Список
вчителів фізичної культури
на нагородження грамотою управління освіти
за результативну підготовку учнів у змаганнях 66-ї
міської спартакіади школярів та щорічної якісної роботи у складі суддівських
бригад з окремих видів змагань
в 2010-2011 навчальному році
№
|
ПІБ
|
В яких видах підготовлено переможців міської спартакіади, або
суддівство
|
ЗОШ
|
1.
|
Голуб Олександр
Васильович
|
I місце у змаганнях: Футбол, шахи, та суддівство
|
ЗОШ №22
|
2.
|
Шестопалов Ігор Володимирович
|
I місце у змаганнях: настільний теніс, Козацький
гарт; баскетбол
|
ЗОШ №1
|
3.
|
Кириленко Лариса
Василівна.
|
Козацький гарт, н.теніс, волейбол
|
НВК №16
|
4.
|
Ревуненкова
Світлана Євгенівна
|
Волейбол, футбол
|
ЗОШ №14
|
5.
|
Пашко Михайло
Григорович
|
суддівство
|
ЗОШ №6
|
6.
|
Загуменний Дмитро В’ячеславович
|
суддівство
|
ЗОШ №15
|
7.
|
Букша Олена
Олександрівна
|
суддівство
|
ЗОШ №7
|
|