З Д О Р О В' Я Ч О К
Здоровим бути здорово
Сайт вчителів фізичної культури м. Мелітополя
Субота, 10.12.2016, 16:43
Вітаю Вас Гість | RSS
МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ-КОЗАЦЬКИЙ ГАРТ   ОЛІМПІАДА 2016-2017   МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ   КАЛЕНДАР СПАРТАКІАДИ   ПРЕЗЕНТАЦІЇ
МЕНЮ САЙТУ
КАТЕГОРІЇ РОЗДІЛУ
Навчальні округи [2]
Календар змагань [11]
Підсумки змагань [9]
Зразки документів [8]
ОСТАННІ ДОДАНІ ФОТО

НАШЕ ОПИТУВАННЯ
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 1229
СТАТИСТИКА

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Flag Counter
Головна » Статті » Спартакіада школярів » Календар змагань

ІІ півріччя 2012-2013 н.р.

"Олімпійське лелеченя" (школи - 7,14, 8, Г 19).

Час проведення: 25 січня 2013р.

Місце проведення: ЗОШ № 14.

Склад команди: учні 5 класу - 3+3; 6 класу - 3+3.

Нарада представників: 17.01.2013 о 14.00 в ЗОШ № 14.

Гол. суддя - Ткаченко П.

Секретар - Маринова Л.О.

Волейбол.

Час проведення: 05-06 лютого 2013р.

Місце проведення:

І навчальний округ:

ЗОШ № 1 (гол. суддя  - Шестопалов І.В., секретар – Головатенко Л.Г.);

ІІ навчальний округ;

ЗОШ № 4 (гол. суддя  - Филипова О., секретар – Мехтієва Л.А.);

ІІІ навчальний округ:

ЗОШ № 22 (гол. суддя  - Голуб О.В., секретар – Піморенко І.В.).

Фінал:

07.02.2013р. ЗОШ № 1 (гол. суддя  - Шестопалов І.В., секретар – Греджева І.М.)

Аеробіка.


Нарада представників: 07.02.2013 о 14.00 в СШ № 25.

Час проведення: 20 березня 2013р. о 14.00.

Місце проведення: СШ № 25 (гол. суддя  - Павлюченко С.Д., секретар – Рижикова Т.В.).

"Старти надій" (школи - 1, 13, 4, НВК № 16).

Час проведення: 19 березня 2013р.

Місце проведення: ЗОШ № 4.

Склад команди: буде уточнено.

Нарада представників: буде уточнено.

Гол. суддя - Ячменьов С.М.

Секретар - Ідрісова Н.О.

Кубок Гончарука зі стрітболу.

 

Час проведення: 06.04.2013р.

Місце проведення: гімназія № 19.

Учасники: команди шкіл міста за бажанням.

Гол. суддя – Загуменний Д.В., судді – Деменко  О. К., Пашко М.Г., секретар – Голуб О.В.

Футбол.

Час проведення: 23-24 квітня 2013 р.

Місце проведення:

І навчальний округ:

Гімназія № 5 (гол. суддя  - Гулевський В.Б., секретар – Макаренко І.);

ІІ навчальний округ;

Гімназія № 19 (гол. суддя - Чалий М.В., секретар – Науменко О.О.);

ІІІ навчальний округ:

ЗОШ № 7 (гол. суддя  - Богданов В., секретар – Свірщук О.С.)

Фінал:

25.04.2013р. Гімназія № 19 (гол. суддя - Чалий М.В., секретар – Науменко О.О.).

Категорія: Календар змагань | Додав: uchitel (05.01.2013)
Переглядів: 359 | Рейтинг: 5.0/1
НАШІ ПЕРЕМОГИ
ПОШУК
ОЛІМПІАДА 2016-2017
ДОПОМОГА В РОБОТІ
Міністерство освіти і науки

Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

Блог кафедри фізичної культури ЗОІППО

Управління освіти Мелітополя

Дополнительные материалы



http://pedpresa.com/
Друзі сайту
  • Официальный блог
  • Сообщество uCoz
  • FAQ по системе
  • Инструкции для uCoz
  • Адміністратор сайту:
     вчитель ЗОШ 22 Голуб О.В.
    Яндекс.Метрика Copyright MyCorp © 2016