З Д О Р О В' Я Ч О К
Здоровим бути здорово
Сайт вчителів фізичної культури м. Мелітополя
Середа, 07.12.2016, 12:36
Вітаю Вас Гість | RSS
МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ-КОЗАЦЬКИЙ ГАРТ   ОЛІМПІАДА 2016-2017   МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ   КАЛЕНДАР СПАРТАКІАДИ   ПРЕЗЕНТАЦІЇ
МЕНЮ САЙТУ
КАТЕГОРІЇ РОЗДІЛУ
Накази та положення Облуо [7]
Накази та положення Міськуо [63]
ОСТАННІ ДОДАНІ ФОТО

НАШЕ ОПИТУВАННЯ
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 1229
СТАТИСТИКА

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Flag Counter
Головна » Файли » НОРМАТИВНА БАЗА » Накази та положення Міськуо

Про підсумки проведення 67-ї міської спартакіади школярів та фізкультурно-оздоровчої роботи в 2011-2012 н.р.
[ Викачати з сервера (80.5Kb) ] 25.08.2012, 09:11
НАКАЗ
23.08.2012                                                                                        № 453

Про підсумки  проведення

67  міської спартакіади школярів

та фізкультурно-оздоровчої роботи

в 2010-2011 навчальному році.

               Відповідно до наказу управління освіти Мелітопольської міської ради  від 16.09.2011 №600 «Про організацію та проведення 67-ї міської спартакіади школярів у 2011-2012 навчальному році» в місті було організовано і проведено протягом навчального року 15 змагань з  5  видів спорту та трьох Всеукраїнських змагань та трьох міських  змагань(стрибок, футбол, аеробіка).

В залік спартакіади ввійшли такі види змагань - футбол, баскетбол, волейбол, теніс (настільний), шахи, змагання випробовувань  фестивалю «Нащадки козацької слави», змагання клубу «Шкіряний м’яч» та на вибір кращого результату з двох міських змагань.  

Змагання  були проведені в три етапи :

на першому  етапі – у внутрішньо шкільних змаганнях змагалися школярі основної медичної групи;

на другому етапі – змагались збірні команди шкіл;

на третьому етапі – в районних та обласних фінальних змаганнях  прийняли участь команди переможці міських змагань.

Змагання другого етапу проводились по навчальним зонам в загальноосвітніх навчальних закладах: ЗОШ № 11,4,7,14,15,22,24, гімназії № 5,9,19. Команди переможці зональних змагань прийняли участь у Кубку міста з видів спорту. Всього на 2 етапі  спартакіади   прийняло участь  більш 1000 учнів. Змагання 67-ї спартакіади школярів показали, що більшість школярів та їх наставників старанно і з відповідальністю готувались до стартів на всіх трьох етапах. Найбільш масовими були змагання з волейболу, баскетболу, футболу, випробовуваннях змагань «Нащадки козацької слави» та змаганнях  на призи клубу «Шкіряний м’яч». Високий рівень  суддівства продемонстрували  суддівські  бригади вчителів фізичної культури.

          Вибороли призові місця в зональних  змаганнях колективи учнів ЗОШ №1, гімназія №5, ЗОШ №11- навчальної зони «Південь»; НВК №16, ЗОШ №14, гімназія № 19 – навчальної зони «Північ»; ЗОШ № 7, НВК №9, ЗОШ № 20 – навчальної зони «Захід».

У змаганнях з  видів спорту, загальноосвітні навчальні заклади вибороли призові місця:

- з настільного тенісу:

зона «Південь»                                                   зона «Північ» 

I місце   – ЗОШ № 1                                    I місце   – НВК № 16

     II місце  – Г  № 10;                                      II місце  – Г  № 19;

III місце – ЗОШ №11.                                 III місце – ЗОШ №4.

                                        зона «Захід»

                                    I місце   – ЗОШ № 1

                                    II місце  – Г  № 10;

                                    III місце – ЗОШ №.

- з шахів:

зона «Південь»                                                   зона «Північ» 

I місце   – ЗОШ № 1                                    I місце   – ЗОШ № 19;

     II місце  – Г  № 10;                                      II місце  – НВК № 16

III місце – ЗОШ №24.                                 III місце – ЗОШ №4.

                                        зона «Захід»

                                    I місце   – ЗОШ № 22

                                    II місце  – ЗОШ  № 7;

                                    III місце – Г № 9.

- з баскетболу:

зона «Південь» юнаки:                                                  зона «Північ» 

I місце   – ЗОШ № 11                                I місце   – НВК № 16;

     II місце  – Г  № 5;                                      II місце  – Г № 19

III місце – ЗОШ №1.                                 III місце – ЗОШ №14.

                                        зона «Захід»

                                    I місце   – ЗОШ № 7

                                    II місце  – ЗОШ  № 20;

                                    III місце – ЗОШ № 13.

 

- з баскетболу:

зона «Південь» дівчата:                                                  зона «Північ» 

I місце   – ЗОШ № 1                                     I місце   – НВК № 16;

     II місце  – ЗОШ № 6 та ЗОШ №11;            II місце  – Г № 19

                                                                       III місце – ЗОШ №14.

- з волейболу юнаки:

зона «Південь» юнаки:                                                  зона «Північ» 

I місце   – Г № 5                                          I місце   – ЗОШ №14

     II місце  – Г  № 10;                                      II місце  – НВК № 16;

III місце – ЗОШ №11.                                 III місце – ЗОШ №15

                                        зона «Захід»

                                    I місце   – ЗОШ № 7

                                    II місце  – ЗОШ  № 22;

                                    III місце – Г № 9.

- з волейболу дівчата:

зона «Південь» юнаки:                                                  зона «Північ» 

I місце   – Г № 10                                          I місце   – ЗОШ №14

     II місце  – ЗОШ № 11;                                  II місце  – НВК № 16;

III місце – Г № 5.                                          III місце – ЗОШ №15

                                        зона «Захід»

                                    I місце   – ЗОШ № 7

                                    II місце  – Г № 9;

                                    III місце – ЗОШ № 13.

- з футболу:

зона «Південь»:                                                  зона «Північ» 

I місце   – ЗОШ № 11                                     I місце   – Г №19

     II місце  –ЗОШ №24;                                     II місце  – ЗОШ №15

III місце –ЗОШ № 6.                                      III місце – СШ №23

                                        зона «Захід»

                                    I місце   – ЗОШ № 22

                                    II місце  – Г № 9;

                                    III місце – ЗОШ № 13.

            За результатами міських змагань другого етапу були сформовані міські збірні команди з волейболу (юнаки, дівчата), з футболу («Шкіряний м’яч» - три команди). У змаганнях 3-го обласного етапу прийняли участь найкращі спортсмени загальноосвітніх навчальних закладів: із ЗОШ №1- один учасник, із ЗОШ №4 – 11 учасників; із гімназії №5 – 7 учасників, ЗОШ №7 – один учасник; із гімназії №10 – три учасника, із ЗОШ №11 – два учасника; ЗОШ №14 – два учасника; з гімназії №19 – 33 учасника, з НВК №16 – 14 учасника.

Результати обласних змагань збірних команд міста:

II місце –  волейбол юнаки;

III місце – волейбол дівчата.

            В 2011-2012 навчальному році навчальними закладами освіти значна увага приділялась поліпшенню фізкультурно-масової, оздоровчої роботи серед учнівcької молоді, зміцненню її здоров’я  та набуття нею навичок здорового способу життя. Згідно з регламентом Всеукраїнських змагань з футболу на призи клубу „Шкіряний м’яч”,  збірні команди навчальних закладів міста прийняли участь у міських змаганнях у 4-х вікових категоріях. Всього прийняли участь 308 школярів. Місця розподілилися таким чином:

- 1 вікова категорія (учні 1998 року народження):

I місце   – ЗОШ № 4;

II місце  – Г  № 19;

III місце – ЗОШ № 24.

У змаганнях цієї вікової категорії прийняли школи: ЗОШ № 4,8,9,13,16,19,24.

- 2 вікова категорія (учні 1999 року народження)

I місце   – Г № 19;

II місце  – ЗОШ  № 4;

III місце – Г № 9.

У змаганнях цієї вікової категорії прийняли школи: ЗОШ № 4,9,13,14,16,19,20

- 3  вікова категорія (учні 2000 року народження):

I місце   – гімназія   № 19

II місце  – НВК  № 16

III місце – ЗОШ № 15

У змаганнях цієї вікової категорії прийняли школи: ЗОШ №4,13,15,16,19.

- 4 вікова категорія(учні 2001 року народження):

I місце – ЗОШ №15;

II місце  - НВК №16;

III місце – ЗОШ №17

У змаганнях цієї вікової категорії прийняли школи: ЗОШ № 4,6,7,13,23.

За результатами участі в обласних змаганнях збірні команди міста посіли місця:

I місце – команда 1998 року народження (ЗОШ №4);

I місце – команда 1999 року народження (Г №19);

II місце – команда 2001 року народження (Г №19).

На міському рівні були проведення змагання «Олімпійське лелеченя» (прийняли участь заклади: Г № 9,19, ЗОШ № 15, 24) та  змагання фестивалю «Нащадки козацької слави» (прийняли участь всі загальноосвітні школи). У обласних змаганнях «Нащадки козацької слави» - збірна команда НВК №16, у складі якої 14 учнів,  вибороли II  місце. У обласних змаганнях «Олімпійське лелеченя» - збірна команда Г №19, у складі якої 12 учнів, вибороли III місце.

За рішенням ММО було організовано проведення міських змагань за ініціативою навчальних закладів:

НВК №16 – змагання пам’яті вчителя фізичної культури Б.Д.Лиходіда (прийняли участь заклади: ЗОШ №13,14; Г №19; НВК №16);

Г №19 – змагання зі стритболу пам’яті вчителя фізичної культури В.Ф.Гончарука (прийняли участь заклади: Г №5,19, СШ №23, ЗОШ № 7,13,14,15, НВК №16);

СШ №25 – змагання з аеробіки (ЗОШ №1,4,8,13,15;Г №5,9,10; СШ №25; НВК №16).

На підставі  вищезазначеного,

 

Н А К А З У Ю:

Результати 67- ї  спартакіади – затвердити (додаток 1). 

Нагородити грамотами управління освіти:

-  за  призові місця у змаганнях   міського етапу 67-ї спартакіади

колективи загальноосвітніх   навчальних   закладів згідно таблиці;

-    за результативну підготовку учнів до змагань 2-го етапу міської спартакіади (перемога в більш ніж з одного виду), за  результативну участі в змаганнях обласного  рівня, та щорічне бездоганне суддівство при проведенні змагань з окремих видів   спорту   (вчителів  фізичної культури згідно  додатоку 2).

Висловити подяку:

- адміністрації навчальних закладів за надання допомоги в організації та проведенні змагань з окремих видів спорту : Коваленко А.М.(директору ЗОШ №4), Суптелі Т.О.(директору гімназії №5), Чугай Л.В.(директору  Г№9), Ворушило О.Є.(директору ЗОШ №13), Процишиній Т.В.(директору ЗОШ №7), Овсянниковій М.С.(директору ЗОШ №11), Дранько Т.В.(директору ЗОШ №14),  Коваль Н.В.(директору ЗНЗ №15),  Мельник С.В.(директору гімназії  №19),  Клименко А.С. (директору ЗОШ №22),   Щербак  І.А.(директору ЗОШ №24), Новохатній Н.В.(СШ №25); Ковпак С.В.(директору НВК №16).

Адміністрації загальноосвітніх навчальних закладів:

проаналізувати  підсумки  67-ї спартакіади школярів в колективах;     

спланувати роботу навчальних закладів в 2012-2013н.р. щодо ефективного впровадження концепції формування,  збереження, зміцнення,   відновлення   здоров’я  учнів, та  активної участі школярів у спортивно-масовій та фізкультурно-оздоровчій  роботі в закладі та на спортивних майданчиках міста;

Контроль за виконанням наказу покласти на заступника начальника управління освіти – Данілкіну Т.О.

 

Начальник управління освіти                                          М.М.Карандаш

Категорія: Накази та положення Міськуо | Додав: uchitel
Переглядів: 582 | Завантажень: 91 | Рейтинг: 5.0/1
НАШІ ПЕРЕМОГИ
ПОШУК
ОЛІМПІАДА 2016-2017
ДОПОМОГА В РОБОТІ
Міністерство освіти і науки

Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

Блог кафедри фізичної культури ЗОІППО

Управління освіти Мелітополя

Дополнительные материалы



http://pedpresa.com/
Друзі сайту
  • Официальный блог
  • Сообщество uCoz
  • FAQ по системе
  • Инструкции для uCoz
  • Адміністратор сайту:
     вчитель ЗОШ 22 Голуб О.В.
    Яндекс.Метрика Copyright MyCorp © 2016