З Д О Р О В Я Ч О К
Здоровым быть здорово
Суббота, 28.01.2023, 05:56
Добро пожаловать Гость | RSS
КАЛЬКУЛЯТОР РАСЧЁТА МАССЫ ТЕЛА   МЕТОДИЧЕСКИЕ РЕКОМЕНДАЦИИ   COOL GAMES (відео)   ОЛИМПИАДА 2019-2020   КАЛЕНДАРЬ СПАРТАКИАДЫ  
МЕНЮ САЙТУ
КАТЕГОРІЇ РОЗДІЛУ
Плани засідань МО [24]
Виступи на МО [16]
Підсумки роботи [6]
Протоколи засідань МО [4]
Науково-методична робота [3]
ОСТАННІ ДОДАНІ ФОТО

НАШЕ ОПИТУВАННЯ
Що шкодить здоров'ю дітей:
Всего ответов: 219
СТАТИСТИКА

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Flag Counter
Головна » Статті » Робота ММО » Підсумки роботи

2011-2012 н.р. Аналіз роботи ММО за навчальний рік.

Аналіз методичної роботи за 2011-2012 навчальний рік міського методичного об’єднання вчителів фізичної культури

Керівник Малєва О.П.

Впродовж  2009 -2012 н .р. члени методичного об’єднання вчителів фізичної культури працювали над проблемною темою : " Компетентний  підхід  в освітньому процесі вчителів фізичної культури з використанням новітніх технологій та досвіду роботи .”

Всі заплановані  засідання були проведені, на яких розглянуті теоретичні, практичні та методичні питання й прийоми навчання складним темам і розділам програм.  Виправдали себе такі форми роботи: відкриті уроки,творчі звіти, семінари – практикуми , круглий стіл. Для підвищення професійного та творчого потенціалу вчителів впродовж 2009-2012н.р. працювали такі методичні групи:

·        Постійно – діючий семінар початкових класів . Керівник Л.В. Кириленко.                                      

·        З 2009- 2010 н.р. Працювала творча група з розробки уроків з футболу. Керівник Чалий М.В. Група підготувала рекомендації, щодо проведення уроків з футболу. 

·        Активно працювала група вчителів " Майстер клас ”« Лідер» під керівництвом Малєвой О.П.  Група вчителів  впроваджує інноваційні методики проведення уроків фізичної культури  для підвищення компетентності вчителів , створення найсприятливіших умов для самоосвіти та професійного самовдосконалення.

·        3 2010 року  розпочав роботу постійно - діючий семінар « Формування в учнів рухових якостей та умінь обраному виді спорту за розділами навчальної програми та організаційно - методичні прийоми щодо тестування фізичних станів,рівня підготовленості учнів у                         процесі » керівник Науменко О.О. В процесі роботи вчителями розробляються методичні вказівки щодо проведення уроків з розділу програми ”Спортивні ігри” .

·        В 2011-2012н.р відновила свою роботу  «Школа молодого вчителя» керівник Суворова Л.О. В роботі  проводились індивідуальні консультації та методична допомога  для молодих вчителів . До них були прикріплені вчителі наставники.                                                                                                                                                                                             

В 2011-2012 н.р отримали вищу категорію вчителі :

- Шестопалов І.В.(ЗОШ № 1);

- Сбітнева Н.М.(ЗОШ № 15);

- Головатенко Л.Г (Гімназія № 10).

Присвоєно звання «Старший учитель» - вчителю  ЗОШ№8 - Мариновій Л.О.

За період 2009-2012 н.р. підтвердили та отримали вищу категорію – 11вчителів, 7 вчителям присвоєно звання «Старший учитель».

З 2010 року проводиться олімпіада з предмету «Фізична культура».  Групою вчителів фізичної культури  був проведений другий тур олімпіади. Судді змагань підрахували результати олімпіади та виявили переможців для участі в обласному турі. Як наслідок роботи  Згідно протоколу №1  I місце зайняли такі учні: Кобильник  Владислав – 89,0 балів гімназія №9, Мірко Дарина – 91,4 балів гімназія №19.

                                    II місце:

Щербакова Олена – 83,4гімназія№5                    Міц Артур-88,5 ЗОШ№22

Дранга Владислав-82,4 ЗОШ№7                         Бусигіна Д. - 88,0 ЗОШ№24

Піморенко Анастасія-82,8 ЗОШ№7            Павлюченко Катерина- 85,7№25      

Швачка Владислав-87,8гімназія№9

Карнаух Сергій-81,3 гімназія№10

Пашков Кирило-88,0 гімназія№19

Лопатіна  Владилена-82,4 гімназія№19

Орел Владислав-83,0гімназія№19                                                                                                               За два роки учні міста показують на обласній олімпіаді гарні результати. Так  у 2010-2011 н.р. учні гімназії №19 отримали 1 та 2 місця, а у 2011-2012н.р. учень ЗОШ № 22 Міц Артур  зайняв 2місце, Кобильник  Владислав  гімназія №9 - 3місце, учні гімназії  № 19 МіркоДарина та Пашков Кирило зайняли 4 місце.                                                                                                               08.12.2011р. на базі ЗОШ № 1 пройшов семінар для медпрацівників та вчителів фізичної культури м. Мелітополя "Техніка проведення базових реанімаційних заходів (серцево-легеневої реанімації) на догоспітальному етапі".

 В 2012 році був проведений двох денний  семінар на базі ЗОШ№4 для вчителів фізичної культури  Запорізьким обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти. З проблемного питання Удосконалення спеціальних компетентностей учителя фізичної культури На семінарі розглянуті питання:

- учитель фізкультури – за і проти;

- психологія особистості вчителя фізичної культури;

- професійна майстерність вчителя фізичної культури та його здібності щодо

 педагогічної діяльності;

- авторитет як вторинний компонент професійної майстерності вчителя фізичної культури.

Проведено тренінг з вчителями із зазначених питань за допомогою метода «Шість шляп».

На другий день було проведено практичне заняття з ЛФК  для вчителів фізичної культури, які працюють з дітьми   спеціальних медичних груп.

Всі вчителі мали змогу пройти курси підвищення кваліфікації по предмету «Фізична культура» в місті Мелітополі.  Але такі необхідні курси за фахом  «Фізична реабілітація, ЛФК та масаж » були проведені тільки у 2011році в місті                                                                                                                                        В 2011-2012 н.р отримали вищу категорію вчителі :

- Шестопалов.І.В.(ЗОШ№1);

- Сбітнева.Н.М.(ЗОШ№15);

- ГоловатенкоЛ.Г (Гімназія№10).

Присвоєно звання «Старший учитель» - вчителю  ЗОШ№8 - Мариновій Л.О.

За період 2009-2012 н.р. підтвердили та отримали вищу категорію – 11вчителів, 7 вчителям присвоєно звання «Старший учитель».

08.12.2011р. на базі ЗОШ № 1 пройшов семінар для медпрацівників та вчителів фізичної культури м. Мелітополя по проблемному питанню: "Техніка проведення базових реанімаційних заходів (серцево-легеневої реанімації) на догоспітальному етапі".

На зустрічі медпрацівники поділились досвідом надання першої допомоги при зупинки серця, а також вчителі та медпрацівники вирішили питання медогляду дітей.

В 2011-2012 н.р. проводився конкурс «Вчитель року». Вчителі Голуб О.В. (ЗОШ № 22) та Піморенко І.В. (ЗОШ № 7) приймали участь в міському турі.   Піморенко І.В. також і в обласному турі, де зайняла перше місце.

Група вчителів фізичної культури в 2011-2012н.р приймала участь в обласному конкурсі блогів та сайтів та отримала диплом учасника. Свої матеріали надали такі вчителі: Голуб О.В, Малєва О.П., Головатенко Л.В., Сбітнева Н.М., Шестопалов І.В.,  Суворова Л.О., Марінова Л.О.

       

                                                                                                     Недоліки в роботі  ММО:

1.     Виявлені деякі труднощі по освоєнні молодими вчителями нової програми не ліквідовані. (Проблеми з плануванням учбового матеріалу.)

2.     Не всі вчителі користуються новими технологіями та використовують у своїй роботі.

Завдання ММО на 2012 – 2013 н. р.

1.Продовжувати  удосконалення календарного планування та використовування в роботі рекомендацій провідних спеціалістів ,а також  інших професійних документів для покращення засвоєння учбового матеріалу учнями з предмету.

2.Провести діагностування вчителів з метою виявлення питань що викликають найбільші труднощі при викладанні предмету.                     3.Продовжувати знайомити молодих спеціалістів з фізичного виховання з досвідом роботи більш досвідчених вчителів,використовуючи наукові досягнення і методичні знахідки.

4.Продовжити практичне впровадження знань вчителів фізичного виховання по формуванню основних компетентностей учнів на уроках фізичної культури.

 На заключному засіданні методичного об’єднання відзначили активну роботу таких вчителів: Піморенко І.В., Л.В.Кириленко,   Ю.О. Дюжиков,  Голуб О.В., О.П. Малєва,  Л.О. Суворова, Марінова Л.О., Головатенко Л.Г, Сбітнева Н.М.

 Методичне  об’єднання вчителів вирішили признати роботу   на задовільно. І розпочати роботу над новою темою:                                                                  

Особистісно-діяльнісний підхід до організації навчального процесу на уроках фізичної культури в умовах інноваційного розвитку освітнього закладу.

Категорія: Підсумки роботи | Додав: uchitel (25.08.2012)
Переглядів: 1761 | Рейтинг: 5.0/1
НАШІ ПЕРЕМОГИ
Ресурс для вчителів фізкультури

ПОШУК
УЧНІВСЬКА ОЛІМПІАДА
ПОМОЩЬ В РАБОТЕ

Дополнительные материалы
Друзі сайту
  • Официальный блог
  • Сообщество uCoz
  • FAQ по системе
  • Инструкции для uCoz
  • Адміністратор сайту:
     вчитель ЗОШ 22 Голуб О.В.
    Яндекс.Метрика Copyright MyCorp © 2023