З Д О Р О В Я Ч О К
Здоровым быть здорово
Суббота, 28.01.2023, 05:42
Добро пожаловать Гость | RSS
КАЛЬКУЛЯТОР РАСЧЁТА МАССЫ ТЕЛА   МЕТОДИЧЕСКИЕ РЕКОМЕНДАЦИИ   COOL GAMES (відео)   ОЛИМПИАДА 2019-2020   КАЛЕНДАРЬ СПАРТАКИАДЫ  
МЕНЮ САЙТУ
КАТЕГОРІЇ РОЗДІЛУ
Плани засідань МО [24]
Виступи на МО [16]
Підсумки роботи [6]
Протоколи засідань МО [4]
Науково-методична робота [3]
ОСТАННІ ДОДАНІ ФОТО

НАШЕ ОПИТУВАННЯ
Оцініть наш сайт
Всего ответов: 1262
СТАТИСТИКА

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Flag Counter
Головна » Статті » Робота ММО » Підсумки роботи

Аналіз роботи ММО вчителів фізичної культури за 2014-2015 н.р.
В 2014-2015 н.р. у складі ММО працювало 74 вчителя. З них: 63 фахівця та  11 - не фахівців (вчителі початкових класів). Впродовж 2014- 2015н.р. методичне об’єднання працювало над проблемною темою: «Особистісно-діяльнісний підхід до організації навчального процесу на уроках фізичної культури в умовах  інноваційного розвитку освітнього закладу».
   Заплановані  засідання були проведені, на яких розглянуті теоретичні та практичні засоби у навчанні за проблемними тематиками та розділами навчальної  програми. Методичним об’єднанням  вчителів міста  було вивчено та відпрацьовано питання за  новим Державним стандартом базової і повної загальної середньої освіти. Була розглянута  нова програма для учнів 1-4 класів та нова програма для учнів 5-9 класів, вчителі ділились досвідом оформлення документації планування, впровадженням  нових сучасних технологій при проведенні уроків з фізичної культури. Вчителі Павлюченко С.Д  (СШ № 25) та Сбітнева Н.М.(ЗОШ №15) підготували  презентації з даної тематики. На засіданнях були розглянуті актуальні питання з підвищення мотивації до занять фізичною культурою, впровадження IКТ та безпеки занять на уроках та під час проведення фізкультурно-оздоровчих та спортивно-масових заходів у навчальному закладі. На протязі навчального року було заплановано та проведено чотири засідання . В грудні місяці на базі гімназії №19  проведено семінар з теми: «Застосування здоров’язберігаючих технологій у формуванні свідомого ставлення до власного здоров’я школярів».  На семінарі було розглянуто питання з планування роботи закладу зі спортивно-масових та фізкультурно-оздоровчих заходів, планування навчальної діяльності та впровадження  здоров’язберігаючих технологій у заходах  гімназії. Вчителі закладу  ділилися власним досвідом роботи з впровадження технологій на різних етапах уроку: Кірієнко О.Г. - в підготовчій частини уроку модуля «Футбол», Чалий  М.В.- основній частині уроку. Комплекси лікувальних вправ в процесі проведення занять у спеціальних медичних групах продемонструвала  вчитель Окружна Т.О. на заключній частині уроку.
   На засіданнях ММО  було проведено практичний семінар в СШ №25 на якому вчителі закладу ділились досвідом роботи з питань:
- з планування навчальної діяльності за новим Держстандартом (Довбня Н.В.);
- планування та проведення фізкультурно-оздоровчої роботи в закладі (Мкртчян О.М.).
На базі ЗОШ № 14 було проведено  семінар-практикум з питань: «Особистісно-діяльнісний підхід до організації навчального процесу в закладі при використанні здоров’язберігаючих  технологій  щодо   здорового способу життя».  На семінарі  (в межах атестації)  вчитель ДмитренкоТ.В. ознайомила вчителів міста з використанням на уроках елементів з модуля «Легка атлетика», впровадженням комплексів дихальної  гімнастики, елементів бодіфлекс, та відновлюючих комплексів  для різної категорії людей, які довгий  час працюють за комп’ютером.  Дервіш О.В. ознайомила  вчителів з власним досвідом роботи як заступника директора навчального закладу з даної тематики та як вчителя з предмету «Фізична культура». 
   Для вчителів міста вчителем Дюжиковим Ю.О.(гімназії №9) було проведено міський захід на тему: «Молоде покоління обирає здоров’я». В тематиці заходу  було  розглянуто питання з   проведення у закладах освіти: різноматітних  теоретичних та практичних конкурсів зі школярами з тематики здоров’язберігаючих технологій. 
   Для підвищення професійного та творчого потенціалу вчителів впродовж 2014-2015н.р. працювали такі підрозділи: 
1. Динамічна група з проблеми: «Впровадження ІКТ на уроках фізичної культури» (керівник Кириленко Л.В., вчитель НВК №16).
 На засіданнях були розглянуті та зібрані матеріали  з підвищення рівня ІТ   компетенції вчителів, проведено ознайомлення та опрацьовано їх можливості та доцільного використання в роботі з програмами: Test- W2-v; PowerPoint. Було розроблено зразки електронних  тестів та мультимедійні презентацій.  В  межах атестації вчитель Кириленко Л.В. провела  семінар-практикум   для вчителів фізичної культури та молодих вчителів   міста зі своєї проблемної теми  (модуль «Школа м’яча») для учнів початкової школи за новим державним стандартом.
2. Динамічна група з проблеми: «Організація спортивно-масової та фізкультурно-оздоровчої роботи в закладах освіти» (керівник Дюжиков Ю.О., вчитель Г №9, головний суддя шкільної спартакіади).
На засіданнях динамічної групи були проведені засідання з питань: 
- Основні направлення роботи головного судді змагань у складанні «Положення»  про проведення змагань»;
- робота у складі суддівської колегії з проведення змагань шкільної спартакіади. 
3. Школа Молодого Учителя (керівник  Суворова Л.О, вчитель ЗОШ №13) з проблемної теми «Методика фізичного виховання в умовах особистісно-орієнтованого підходу до навчання та розвитку дитини». Головною метою було надання методичної допомоги молодому вчителю в професійному становленні. 
В 2014-2015н.р в ШМУ працювало 26 молодих спеціалістів. Для  молодих спеціалістів проводились індивідуальні консультації керівником ШМУ.  До кожного молодого вчителя  були визначені  вчителі-наставники в навчальних закладах. Вчителі відвідали на протязі навчального року практичний семінар в СШ №25 на якому вчитель Довбня Наталія Володимирівна ділилась досвідом роботи з  теми: «Школа культури рухів з елементами гімнастики».  На засіданні керівником групи була представлена презентація на тему:  «Плавання». Молоді спеціалісти були присутніми на відкритих уроках вчителів вищої категорії: Чалого М.В.(Г №19). Дервіш О.В.(ЗОШ №14). Кожен з них мав змогу  бути присутнім на спортивно-масових та фізкультурно-оздоровчих заходах міста. На заняттях ШМУ  було проведено аналіз проведених заходів, вчителі отримали поради від колег, психологів міста щодо професійного  «вигорання» та стресів у роботі вчителя.
В період атестації   6 вчителів фізичної культури підтвердили свої категорії . Підтвердила звання «старший учитель» МалєваО.П. (ЗОШ №3); Дервіш О.В. (ЗОШ №14). Підвищили власну  категорію вчителі:  Дюжиков Ю.О.(гімназія №9), КириленкоЛ.В. (НВК№16);  Дмитренко Т.В.(ЗОШ №14).  Присвоєно  звання «старший учитель»  Чалому М.В.(гімназії  №19).
Згідно результатів участі у міській олімпіаді з фізичної культури переможцями стали учні:  Зайко Катерина  -  НВК№16(вчитель Кириленко Л.В.)  та Ари Адем,  ЗОШ№22 (вчитель Голуб О.В.)                   
За результатами участі  команди в обласній олімпіаді, місто посіло 1 місце.

Недоліки в роботі методичного об’єднання за 2014-2015 н.р.
•  недостатня активність в роботи ММО вчителів міста;
•  недостатнє висвітлення роботи вчителя на сайтах загальноосвітніх навчальних закладів;
•  труднощі в плануванні роботи;
•  низький рівень комп’ютерної грамотність вчителів. 

Перспективи на 2015-2016 н. р:
•     забезпечити впровадження моніторингових досліджень учнівських досягнень з розвитку фізичних якостей школярів; 
•    підвищити рівень ПК з ІКТ за програми: Intel та  Сервіси Web 2.0.
• приймати активну участь педагогів у роботі обласних та всеукраїнських науково-практичних конференціях, фестивалях та проектах.
•    продовжити роботу  з проведення моніторингу РПК вчителів;
• забезпечити проведення спортивно-масових та фізкультурно-оздоровчих заходів, спрямованих на поширення передового педагогічного досвіду.
Категорія: Підсумки роботи | Додав: uchitel (28.08.2015)
Переглядів: 1346 | Рейтинг: 0.0/0
НАШІ ПЕРЕМОГИ
Ресурс для вчителів фізкультури

ПОШУК
УЧНІВСЬКА ОЛІМПІАДА
ПОМОЩЬ В РАБОТЕ

Дополнительные материалы
Друзі сайту
  • Официальный блог
  • Сообщество uCoz
  • FAQ по системе
  • Инструкции для uCoz
  • Адміністратор сайту:
     вчитель ЗОШ 22 Голуб О.В.
    Яндекс.Метрика Copyright MyCorp © 2023