З Д О Р О В' Я Ч О К
Здоровим бути здорово
Сайт вчителів фізичної культури м. Мелітополя
П`ятниця, 25.06.2021, 09:49
Вітаю Вас Гість | RSS
КАЛЬКУЛЯТОР РОЗРАХУНКУ МАСИ ТІЛА   МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ   COOL GAMES (відео)   ОЛІМПІАДА 2019-2020   КАЛЕНДАР СПАРТАКІАДИ  
МЕНЮ САЙТУ
КАТЕГОРІЇ РОЗДІЛУ
Навчальні округи [2]
Календар змагань [18]
Підсумки змагань [10]
Зразки документів [8]
ОСТАННІ ДОДАНІ ФОТО

НАШЕ ОПИТУВАННЯ
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 1258
СТАТИСТИКА

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Flag Counter
Головна » Статті » Спартакіада школярів » Календар змагань

І півріччя 2013-2014 н.р.

Шахи (24.09.13-25.09.13)

Навчальний округ № 1- ЗНЗ № 1

Головний суддя - Шестопалов Ігор Володимирович  

Секретар - Головатенко Лариса Геннадіївна  

  

Навчальний округ № 2 - Гімназія № 19

  Головний суддя - Кирієнко Олександр Геннадійович 

Секретар -  Зав’ялов Андрій Олександрович 

Навчальний округ № 3 - Гімназія № 9

 Головний суддя - Дюжиков Юрій  Олександрович

 Секретар -  Рощина Оксана Вікторівна

Фінал: Гімназія № 26.09.13

 Головний суддя - Дюжиков Юрій  Олександрович

 Секретар -  Рощіна Оксана Вікторівна 

 

Настільний теніс (15.10.13-16.10.13)

Навчальний округ № 1- ЗНЗ № 24

 

Головний суддя - Богодист Олексій Геннадійович       

Секретар - Рижикова Тетяна Віталіївна    

 

Навчальний округ № 2 - НВК №16

 

Головний суддя Кириленко Лариса Василівна  

Секретар - Деменко Олег Костянтинович  

 

Навчальний округ № 3 - ЗОШ №22

 Головний суддя - Голуб Олександр Васильович        

Секретар - Свірщук Олександр Степанович 

Фінал:  ЗОШ № 2417.10.13

Головний суддя - Богодист Олексій Геннадійович       

Секретар - Рижикова Тетяна Віталіївна  

 

 „Козацький гарт” (19.11.13 – 20.11.13)

 

Навчальний округ № 1- ЗНЗ № 1

 

Головний суддя - Шестопалов Ігор Володимирович  

Секретар - Маринова Людмила  Олександрівна         

 

Навчальний округ № 2 - НВК №16

 

Головний суддя Мельник Евгенія   

Секретар - Сбитнєва Наталя Миколаївна   

Навчальний округ № 3 - ЗОШ № 7

 Головний суддя - Піморенко Інна  Володимирівна   

Секретар - Суворова Людмила Олександрівна

Фінал:  НВК №1621.11.13

Головний суддя Мельник Евгенія   Олександрівна,     

Секретар - Сбитнєва Наталя Миколаївна    

 

Баскетбол (03.12.13 – 04.12.13) 

Навчальний округ № 1- ЗНЗ № 11

 

Головний суддя - Пашко Михайло Григорович        

Секретар – Макаренко Ігор Ігорович

 

Навчальний округ № 2 - ЗНЗ № 4

 

Головний суддя - Загуменний Дмитро Вячеславович

Секретар – Галіщев Василь Леонідович,  

Навчальний округ № 3 - ЗОШ № 13

 Головний суддя Кожанець Тетяна Євгенівна    

Секретар – Тома Ольга Жоржевна

Фінал:  ЗНЗ № 405.12.13

Головний суддя - Загуменний Дмитро Вячеславович

Секретар -  Галіщев Василь Леонідович,

Категорія: Календар змагань | Додав: uchitel (18.09.2013)
Переглядів: 847 | Рейтинг: 5.0/1
НАШІ ПЕРЕМОГИ
Ресурс для вчителів фізкультури

ПОШУК
УЧНІВСЬКА ОЛІМПІАДА
ДОПОМОГА В РОБОТІ
Міністерство освіти і науки

Віртуальне МО вчителів фізкультури Запорізької області

Запорізький обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

Блог кафедри фізичної культури ЗОІППО

Управління освіти Мелітополя

Дополнительные материалы



http://pedpresa.com/
Друзі сайту
  • Официальный блог
  • Сообщество uCoz
  • FAQ по системе
  • Инструкции для uCoz
  • Адміністратор сайту:
     вчитель ЗОШ 22 Голуб О.В.
    Яндекс.Метрика Copyright MyCorp © 2021